تائید کردن کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه

تائید کردن: کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه مدرسه زندگی فروش شیرنی دانش آموز

گت بلاگز اخبار اجتماعی عجیب‌ ترین طلاق‌های دنیا

انگیزه‌ها و دلایل بعضی طلاق ها آن‌قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید جهت قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد. 

عجیب‌ ترین طلاق‌های دنیا

عجیب ترین طلاق های جهان

عبارات مهم : زندگی

انگیزه ها و دلایل بعضی طلاق ها آن قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید جهت قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد.

به گزارش جام جم، انگیزه ها و دلایل بعضی طلاق ها آن قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید جهت قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد.

عجیب‌ ترین طلاق‌های دنیا

دادگاه خانواده را می گوییم، زنانو مردانی که راهی آن می شوند تا به زندگی ارزش آخر دهند و هر کدام دلیلی جهت این جدایی دارند، ولی بعضی از این دلایل به قدری عجیب و خاص است که زیاد از تلخی طلاق، خنده روی لب می آورد. گزارشی که می خوانید فقط تعدادی از این انگیزه هاست.

فرار هالیوودی

انگیزه‌ها و دلایل بعضی طلاق ها آن‌قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید جهت قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد. 

برای درخواست طلاقغیابی به دادگاه آمده هست، عروس جوان که هنوز مدت زیادی از زندگی مشترکش نمی گذشت دوره پرفراز و نشیبی داشته که اگر فیلمسازان هالیوودی بخواهند ماجرای زندگی اش را به تصویر بکشند بی شک یکی از جوایز بین المللی را از آن خود خواهد کرد.

او با همسرش در یک فروشگاه در استانبول آشنا شد. مرد خوش ظاهر با لباس های مارک و گرانقیمت نظر او را خیلی سریع به خود جلب کرد و دختر24 ساله بدون هیچ شناختی از مرد خوش پوش، به پیشنهاد ازدواجش پاسخ مثبت داد.

زوج جوان جهت ادامه زندگی راهی سوئدشدند و آنجا بود که پریا از حقیقت زندگی همسرش باخبر شد. مرد خوش تیپ، مرد شیاد و تبهکار حرفه ای بود که با کلاهبرداری های کلان کسب درآمدمی کرد و زمانی که پریا از این ماجرا با خبر شد در زیرزمین منزل روستایی محبوس شد.

عجیب‌ ترین طلاق‌های دنیا

دختر جوان بعد از یک ماه اسارت نقشه فرارش را کشید و با کندن یک تونل موفق به فرار شد. او خودش را به سفارت ایرانرساند و از آنجا راهی کشور شد و با رفتن به دادگاه خانوادهدرخواست طلاق غیابی از همسر تبهکارش را داد.

شنود در خودروی آقای دکتر

انگیزه‌ها و دلایل بعضی طلاق ها آن‌قدر متفاوت و عجیب است که باورش شاید جهت قاضی و خبرنگاری که شنونده ماجراست هم سخت باشد. 

این بار ظن خانمانه و پلیس بازی های زن مهندس، باعث شد تا دکتر داروساز پایش به دادگاه خانواده باز شود.

ماجرا از این قرار بود که زن مهندس که به همسر داروسازش بدگمان شده است بود، مخفیانه یک دستگاه «استراق سمع» در خودروی او راه اندازی کرد تا به گمان خود، با شنیدن صدای زنی غریبه، از شرح رابطه پنهانی آقای دکتر باخبر شود و خیانتش را فاش کند.

عجیب‌ ترین طلاق‌های دنیا

این زن نیمه های شب، زمانی که شوهرش در خواببود، مخفیانه به خودروی شوهرش رفت و با فعال کردن دستگاه، به انتظار شنیدن صدای زن غریبه نشست. ولی دست زن مهندس دو سال بعد جهت همسر داروسازش رو شد.

دکتر جوان که دلش نمی خواست زندگی اش به طلاق ختم شود این راز را مخفی نگه داشت و از بدگمانی های بی جهت همسرش دچارافسردگیشد ولی این آخر ماجرا نبود آیا که زن بدبین با آن که مدرکی به دست نیاورده بود هنگامی که متوجه شد همسرش از ماجرای شنود باخبر شده است هست، جنجالی راه انداخت و با وساطت خانواده ها جهت مدتی کوتاه به زندگی اش ادامه داد ولی مهندس جوان فقط دو هفته توانست این عنوان را تحمل کند و این بار جهیزیه اش را جمع کرد و به دادگاه خانواده رفت.

دعوای کهنه زوج قدیمی

طلاق برایشان حکم رو کم کنی دارد، هفت سال است که با هم سر گرفتن طلاق کل کل دارند و هر بار یکی از آنها راهی دادگاه خانواده می شود تا درخواستش را ارائه کند.

تقریبا تمام افرادی که در دادگاه کار می کنند این زوج میانسال را می شناسند، هر هفته آنها کفشو کلاه کرده به دادگاه می آیند.

هفت سال قبل سر لجبازی هایی که خودشان هم یادشان نمی آید علتش چه بود اختلافشان شروع شد. هر بار یک چیز را بهانه کرده، موی سفید و خاطرات خوششان را فراموش کردند و راهی دادگاه شدند. حالا هردویشان خسته شده است اند، این بار زن میانسال نفقه و طلاق می خواهد و همسرش می گوید تو که منزل را ترک کرده ای چطور خواهان نفقه هستی.

آن طور که خودشان می گویند اختلافشان خیلی اساسی نبوده، ولی آنقدر سر طلاق گرفتن باهم جدال کرده اند که این عنوان به یک مساله مهم تبدیل شده است و خودشان هم نمی دادند علت مهم اختلافشان چه بوده هست. انگار سر موضوعی که خودشان هم نمی دانند شرط بسته اند و هر دو تلاش می کنند با گرفتن طلاق به شرطشان برسند.

جدایی زوج عاشق پیشه

همیشه هم علت جدایی، اختلاف نیست، گاهی اوقات زوج های عاشق پیشه هم راهی دادگاه خانواده می شوند تا با اشک و آه از هم جدا شوند. یلدا و سیروس هم جزو همین خانواده ها بودند. زندگی شاد و خوش 10 ساله زوج جوان در یک شب سرد زمستانی طعم تلخی به خود گرفت. سیروس آن شب پیشنهاد طلاق را جهت همسرش مطرح کرد.

او طلاق می خواست و از همسرش خواست تا بدون هیچ سوالی به خواسته اش تن دهد. یلدا ابتدا تصور می کرد همسرش شوخی می کند ولی زمانی که احضاریه دادگاه خانواده به دستش رسید متوجه واقعیت تلخ زندگی اش شد. زن معلمزندگی خوبی داشت و نمی توانست بفهمد آیا شوهرش بعد از ده سال زندگی پر از شادیچنین پیشنهادی به او داده هست. زن جوان زمانی که در برابر میز قاضی دادگاه خانواده ایستاد تصورش را هم نمی کرد که همسرش مبتلا به سرطان بدخیم شده است و جهت این که او به دردسر بیماری گرفتار نشود خواهان طلاق شده است هست.

واژه های کلیدی: زندگی | مهندس | دادگاه | خانواده | خانواده | زندگی خوب | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz