تائید کردن کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه

تائید کردن: کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه مدرسه زندگی فروش شیرنی دانش آموز

گت بلاگز اخبار اجتماعی تحلیل اشتباه راجع به استعفای نجفی موجب ایجاد بگو و مگو می‌شود / کرباسچی

دبیرکل حزب عاملان سازندگی با رد استعفای نجفی از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت فشارهای وارده بر وی، گفت: چنین تحلیل‌هایی موجب ایجاد بگو و مگو شده است

تحلیل اشتباه راجع به استعفای نجفی موجب ایجاد بگو و مگو می‌شود / کرباسچی

کرباسچی: تحلیل اشتباه راجع به استعفای نجفی موجب ایجاد بگو و مگو می شود

عبارات مهم : استعفا

دبیرکل حزب عاملان سازندگی با رد استعفای نجفی از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت فشارهای وارده بر وی، گفت: چنین تحلیل هایی موجب ایجاد بگو و مگو شده است و مشکلی را حل نمی کند.

غلامحسین کرباسچی در گفت وگو با ایسنا، راجع به تاثیر بیانات اخیر دادستان کل کشور راجع به استعفای نجفی و اینکه تحلیل می شود که این استعفا به علت فشار بر نجفی هست، اظهار کرد: نجفی فرد دروغگویی نیست و دو بار به علت کسالت استعفا داده هست. نجفی آنقدر شهامت دارد که اگر فشاری به او وارد شود بگوید که به خاطر همین فشارها استعفا داده هست، من نجفی را فرد دروغگویی نمی دانم.

وی در ادامه افزود: خود نجفی اذعان کرده است که کسالت حادی دارد ولی بعضی تحلیل می کنند که او به خاطر فشارهای وارده استعفا داده هست. هیچ کس دیگری نباید نجفی را به دروغ گویی متهم کند. اصل این عنوان را هم باید از خود نجفی پرسش پرسید، ما در روزنامه خودمان نوشتیم که نجفی براق در این زمینه با مردم صحبت کرده و علت استعفایش را بیان کند.

تحلیل اشتباه راجع به استعفای نجفی موجب ایجاد بگو و مگو می‌شود / کرباسچی

این فعال سیاسی ادامه داد: هنگامی که تحلیل می شود که این استعفا به علت فشارها بر شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران هست، بگو و مگو پیش می آید که من با این بگو و مگوها در میان جریان اصلاحات و خارج آن یا با قوه قضاییه موافق نیستم ،زیرا نه چیزی به کشور داده می شود، نه مساله ای را حل می کند و نه مردم حوصله این حرف ها را دارند. نجفی مدتی شهردار بوده و کار کرده است و اکنون مشکلی برایش پیش آمده و دو بار به خاطر بیماری استعفا داده هست. هر کس بگوید علت این استعفا مساله دیگری بوده هست، وقت بیهوده تلف کرده هست. بیان این بیانات موجب ایجاد بگو و مگو با قوه قضاییه یا سایر دستگاه ها می شود.

دبیرکل حزب عاملان سازندگی همچنین در پاسخ به این پرسش که وظیفه اصلاح طلبان با عنوان استعفای نجفی چه می شود و آیا این مساله جریان مذکور را بن بست می کشاند؟ تصریح کرد: جریان اصلاحات شورایی به نام شورای عالی سیاستگذاری و سخنگو دارد و من نمی توانم از طرف این جریان صحبت کنم.

دبیرکل حزب عاملان سازندگی با رد استعفای نجفی از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به علت فشارهای وارده بر وی، گفت: چنین تحلیل‌هایی موجب ایجاد بگو و مگو شده است

کرباسچی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما بعد از استعفای نجفی وظیفه پرونده هایی که شهرداری به قوه قضاییه فرستاده است چه می شود، خاطرنشان کرد: من خبری از این پرونده ها ندارم. اگر تخلفی در این پرونده ها انجام شده است هست، قوه قضاییه به آن پیگیری می کند. من در این باره نمی توانم اظهارنظری کنم و اعتقاد دارم باید ارزش قوه قضاییه، شهرداری و شورای شهر را رعایت کنیم. اگر پرونده هایی که شهرداری به قوه قضاییه فرستاده است جنبه مجرمانه دارد، آن را باید قوه قضاییه تشخیص دهد. هنگامی که ما در شرایطی که قوه قضاییه هنوز در مورد این پرونده ها اظهارنظر نکرده هست، بگوییم که تخلفی انجام شده است هست، ما جرم کرده ایم، لیکن مرجع پیگیری به این پرونده ها قوه قضاییه است.

واژه های کلیدی: استعفا | پرونده | شهرداری | قوه قضاییه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz