تائید کردن کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه

تائید کردن: کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه مدرسه زندگی فروش شیرنی دانش آموز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی علیه آمریکا جنگ تجاری به راه نمی‌اندازیم/ نمی‌توانیم شرکت‌ها را به ماندن در کش

رئیس‌جمهور فرانسه می‌گوید باید ضمن حفظ برجام، مسئله موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای کشور عزیزمان ایران هم مورد بحث قرار گیرد که البته این کار، پیش از این با مذاکره‌

علیه آمریکا جنگ تجاری به راه نمی‌اندازیم/ نمی‌توانیم شرکت‌ها را به ماندن در کش

ماکرون: علیه آمریکا جنگ تجاری به راه نمی اندازیم/ نمی توانیم شرکت ها را به ماندن در کشور عزیزمان ایران مجبور کنیم

عبارات مهم : اروپا

رئیس جمهور فرانسه می گوید باید ضمن حفظ برجام، مسئله موشکی و فعالیت های منطقه ای کشور عزیزمان ایران هم مورد بحث قرار گیرد که البته این کار، پیش از این با مذاکره کنندگان ایرانی شروع شده است است.

به گزارش فارس، «امانوئل ماکرون» مدیر جمهور فرانسه در حاشیه نشست غیررسمی سران اروپا در بلغارستان، در خصوص دستور کار این نشست با خبرنگاران سخن گفت.

علیه آمریکا جنگ تجاری به راه نمی‌اندازیم/ نمی‌توانیم شرکت‌ها را به ماندن در کش

وی ابتدا گفت: «شب گذشته بحث های خوبی راجع به پرسشها تجاری و کشور عزیزمان ایران داشتیم. هر دوی این موضوعات، مسائلی هستند که به حاکمیت اروپا بستگی دارند و نشان خواهند داد که آیا اروپا می تواند تصمیمات مستقل اتخاذ کند یا نه.»

ماکرون افزود: «در نشست شب گذشته مواضع روشن و قدرتمندی راجع به کشور عزیزمان ایران و تجارت اتخاذ شد. در مسئله تجارت با آمریکا، ما تصریح کرده ایم که تا زمانی یک معافیت کامل (در زمینه فولاد) صادر نشود، نمی توانیم هیچ گفت وگویی راجع به شرح با آمریکا داشته باشیم.»

رئیس‌جمهور فرانسه می‌گوید باید ضمن حفظ برجام، مسئله موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای کشور عزیزمان ایران هم مورد بحث قرار گیرد که البته این کار، پیش از این با مذاکره‌

رئیس جمهور فرانسه گفت: «در صورتی که آمریکا به قواعد چندجانبه گرایی احترام بگذارد، می توانیم راجع به اصلاحات شرکت تجارت جهانی و پرسشها دیگر گفت وگو کنیم. در غیر اینصورت جهت دفاع از منافع اتحادیه اروپا، به ساز و کارهای شرکت تجارت جهانی متوسل می شویم.»

امانوئل ماکرون در خصوص اقدام اروپا جهت معاف کردن شرکت هایش از تحریم های آمریکا گفت: «کمیسیون اروپا پیشنهاد به روزرسانی قانون [مسدودساز] سال ۱۹۹۶ و حمایت بانک سرمایه گذاری اروپایی را مطرح کرده و ما هم از آن حمایت کردیم. فقط بحث کشور عزیزمان ایران مطرح نیست، بلکه بحث اجرای و عملیاتی کردن مواضع اتحادیه اروپا است.»

وی افزود: «ایران، مسئله دیگری است که به حاکمیت و استقلال اروپا مربوط هست. نشانه ما حفظ برجام و حفاظت از منافع شرکت هایمان هست. موضع ما این است که می خواهیم در برجام بمانیم، ولی در عین حال راجع به آینده فعالیت هسته ای، برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای هم با کشور عزیزمان ایران گفت وگو کنیم.»

علیه آمریکا جنگ تجاری به راه نمی‌اندازیم/ نمی‌توانیم شرکت‌ها را به ماندن در کش

رئیس جمهور فرانسه با اشاره به ترساندن توتال به خروج از پروژه های نفتی کشور عزیزمان ایران گفت: «ما نمی خواهیم شرکت های فرانسوی را به ماندن در کشور عزیزمان ایران مجبور کنیم؛ مدیر جمهور فرانسه، مدیر اجرایی توتال نیست. من دوست دارم که شرکت های فرانسوی بتوانند با توجه به پتانسیل بازار ایران، در این کشور بمانند ولی مدیر اجرایی توتال از منافع خودشان دفاع می کند و این وظیفه آنهاست که خطر ماندن در کشور عزیزمان ایران را با خطرهایی که در عربستان و آمریکا متوجه آنها می شود، مقایسه کند.»

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | تجارت | فرانسه | فعالیت | آمریکا | ایرانی | فرانسه | رئیس جمهور | بازار ایران | اتحادیه اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz