تائید کردن کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه

تائید کردن: کارآفرین نوجوان شیرینی روزانه مدرسه زندگی فروش شیرنی دانش آموز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رمان بیل کلینتون سریال می‌شود

اولین رمان «بیل کلینتون» (رییس جمهور سابق آمریکا) که هنوز منتشر نشده است،‌ مورد اقتباس تلویزیونی قرار خواهد گرفت..

رمان بیل کلینتون سریال می‌شود

رمان بیل کلینتون سریال می شود

عبارات مهم : سریال

اولین رمان «بیل کلینتون» (رییس جمهور سابق آمریکا) که هنوز منتشر نشده هست، مورد اقتباس تلویزیونی قرار خواهد گرفت..

به گزارش ایسنا، رمان هیجانی و تعلیقی «رییس جمهور گم شده است است» که به وسیله «بیل کلینتون» رییس جمهور سابق آمریکا و با همکاری «جیمز پترسون» نویسنده کتاب های پرفروش و مطرح نوشته شده است در حالی تا یک سال آینده منتشر نخواهد شد از هم اکنون مورد توجه سینما و تلویزیون قرار گرفته است و شبکه تلویزیونی «شوتایم» نیز اعلام کرده به زودی سریالی را با اقتباس از از این رمان کلید خواهد زد.

رمان بیل کلینتون سریال می‌شود

«کلینتون» از وقت خروج از کاخ سفید در سال ۲۰۰۱ تا کنون سه کتاب نوشته هست، ولی این نخستین باری است که وی دست به نگارش یک رمان برده و یکی از آثار او قرار است تبدیل به سریال تلویزیونی شود.

هنوز اطلاعات زیادی راجع به شرح رمان «رئیس جمهور گم شده است است» فاش نشده است ولی به گفته «کلینتون» این رمان راجع به ناپدید شدن ناگهانی رییس جمهور آمریکاست و حاوی اطلاعات داخلی از کاخ سفید است که تنها یک رییس جمهور از آنها خبر دارد! این رمان قرار است از ژوئن ۲۰۱۸ در آمریکا منتشر شود.

اولین رمان «بیل کلینتون» (رییس جمهور سابق آمریکا) که هنوز منتشر نشده است،‌ مورد اقتباس تلویزیونی قرار خواهد گرفت..

«کلینتون» در بیانیه ای اعلام کرد، از نگارش این کتاب و همکاری با «پترسون» واقعا لذت بردم و بی صبرانه منتظرم شبکه «شوتایم» به شخصیت های این رمان در قالب یک سریال جان ببخشد.

پیش از این نیز خبرهایی از علاقه چند صورت مطرح هالیوودی از جمله «استیون اسپیلبرگ»، «جورج کلونی» و «جی.جی آبرام» جهت ساخت اقتباس سینمایی از رمان «رییس جمهور گم شده است است» انتشار یافته بود.

در حال حاضر مسابقه بسیار زیادی در هالیوود و در میان کمپانی های فیلم سازی و تهیه کنندگان جهت به دست آوردن حق اقتباس سینمایی این فیلم وجود دارد و از این رمان به عنوان یکی از بااهمیت ترین آثار ادبی سال آینده نام برده می شود.

رمان بیل کلینتون سریال می‌شود

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | آمریکا | کلینتون | سال آینده | رئیس جمهور | رئیس جمهور | رییس جمهور | شبکه تلویزیونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz